DOG ( Dog Olympic Games)

07.10.2010 21:37

V dňoch od 14.10. do 17.10.2010 sme sa zúčastnili psích olympiských hier v Taliansku ( Dog olympic games) .Z nášho klubu sa tam zúčastnili : Daniela s Ejmy, Danka s Ginny a ja so Sheilou. Kedže sa nie nadarmo hovorí keď niekto niečomu nerozumie ,, čo si Talian" tak toto splovné spojenie presne sedelo na tento prípad keď sme my boli na pretekoch :-) Do Talianska sme prišli vo štvrtok 14.10.2010 okolo 21:00. Nakoľko nikde nebolo napísané kedy je prezentácia, kde je prezentácia a ďalšie organizačné veci museli sme sa spýtať recepčnej v came. Ubytovaní sme boli v campe Lignano Sabbiadoro v Mobile Homes

Recepčná nám oznámila že už teraz sa dá zaprezentovať a tak sme sa vybrali na miesto konania pretekov. Na to že už bola pokročilejšia večerná hodina na prezentácií bolo dosť ľudí a tak sme si v rade počkali asi tak hodinku. Po úspešnej prezentácií sme sa vybrali na veterinárnu prehliadku kde nám skontrolovali čipy (teda naším psom). Ešte sme museli vysvetlovať veterinárovi že Sheila práve začala hárať :-) Pozeral na nás ,, ako puk" že čo od neho chceme a tak sme to vysvetlovanie vzdali a pokračovali ďalej. Konečne sme sa ubytovali, vyložili veci a mohli sme ísť spokojne spať.

 

Podľa programu ktorý sme museli preštudovať od začiatku až po koniec a zasa od konca po začiatok sme sa dočítali že behať sa začína o 8:30. Tak sme na túto hodinu prišli na štadión. Behalo sa na umelej tráve na veľkom futbalovom štadióne. Po hodinovom čakaní sme sa začali vypytovať kedy sa konečne začne behať a vlastne na ktorom parkúre ktoré kategórie behajú. Kedže nám to nevedeli povedať ani sami ,,organizátori" museli sme sa ísť spýtať na recepciu. Tam sme sa to konečne dozvedeli a spokojne sme čakali kým prídeme na radu.

 

Fotky z DOG